Blog věřících linuxáků

Počítání do milionu

21. 11. 2008 13:47
Rubrika: Hacking

V této diskuzi na Signálech se snaží počítat do milionu. Přidal jsem jim pár čísel, ale tak mne napadlo, že spousta Linuxáků jsou ostřílení geeci a hackeři - nemáte někdo čas a chuť počítadlo postrčit kupředu ? Stači udělat skriptík, který přihlásí uživatele, podívá se jestli není posledním přispěvatelem a pokud ne tak přičte jedničku a odešle to jako nový příspěvek :-D. A kdyby toto udělalo více uživatelů s nějakým rozumným delayem (řekněme sleep 120;), tak by to ani nevypadalo až tak divně :-)).

 


Autor příspěvku tímto nenabádá ke komplexnímu bezpečnostnímu auditu serveru, jen má chvilku, kdy nemusí několik minut pracovat a tak v uvolněné atmosféře vymýšlí kraviny. Děkuji za pochopení (zejména ze strany adminů.

 

Výzva nakonec: Co takhle rozpoutat diskuzi o tom, zda je hacking křesťanovi dovolen či kde je hranice ? Co na to Vatikán ? 

Sdílet

Komentáře

Chelčický Tak to se raději na původní SQL dotaz ani neptám :-o. Takdy jsem před pár lety podobný "skvost" naprogramoval a dodnes se za to stydím.

Jinak jsem příspěvek psal spíš jako Linuxovo-recesistické pošťouchnutí, fór počítat do milionu není špatný a řekl bych, že ještě chvíli vydrží ;-)

pajann Moje řešení: Ve Firefoxu nastavit CheckForChange. V případě TRUE zjistit poslední číslo, inkrementovat ho pomocí skriptu a zapnout znova CheckForChange :-)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio